Vi som arbetar här

 

Längst bak från vänster: Samuel Vikingson, Hans Andersson, Christoffer Tegnemyr
Framför: Anna Thorsjö, Gitte Lott, Ulrica Strand, Jocke Stefanius
Ej med på bild: Mattias Johansson - Katrineholm och Kristina Lundgren - Flen

*Samuel Vikingson - Delägare, begravningsrådgivare, representant, borgerlig officiant, auktoriserad boutredare:

  samuel@ostlundsbyra.se

*Jocke Stefanius - Eskilstuna. Begravningsrådgivare och representant:

  jocke@ostlundsbyra.se 

*Christoffer Tegnemyr - Representant, transportör:

  christoffer@ostlundsbyra.se

*Gitte Lott - begravningsrådgivare, representant:

  gitte@ostlundsbyra.se 

*Ulrica Strand, Vingåker/Katrineholm - Begravningsrådgivare, representant:

  ulrica@ostlundsbyra.se

*Kristina Lundgren, Flen - Begravningsrådgivare, representant, borgerlig officiant:

  flen@ostlundsbyra.se

*Anna Thorsjö - Auktoriserad bouppteckningsförrättare:

  anna@ostlundsbyra.se

* Mattias Johansson - Representant, begravningsrådgivare:

  mattias@ostlundsbyra.se

Background image: