Vi som arbetar här

 

Samuel Vikingson

Delägare, begravningsrådgivare, borgerlig officiant, auktoriserad boutredare

samuel@ostlundsbyra.se

Anna Thorsjö

Auktoriserad bouppteckningsförrättare

anna@ostlundsbyra.se

Christoffer Tegnemyr

Transportör, representant

christoffer@ostlundsbyra.se

Gitte Lott

Begravningsrådgivare, representant

gitte@ostlundsbyra.se

Ulrica Strand

Kontorschef, begravningsrådgivare, representant

ulrica@ostlundsbyra.se

Mattias Johansson

Begravningsrådgivare, representant

mattias@ostlundsbyra.se

Jocke Stefanius

Kontorsansvarig Eskilstuna, begravningsrådgivare, representant

jocke@ostlundsbyra.se

Kristina Lundgren

Begravningsrådgivare, representant

flen@ostlundsbyra.se

 

Background image: