Vi som arbetar här


Fr vänster: Lars, Karin, Gitte, Samuel, Kristina, Barbro

*Samuel Vikingson - Företagsledare, begravningsrådgivare, representant, borgerlig officiant, auktoriserad boutredare:

  samuel@ostlundsbyra.se

*Barbro Andersson - Begravningsrådgivare med många års erfarenhet, bouppteckningar:

  barbro@ostlundsbyra.se eller info@ostlundsbyra.se

*Lars Andersson - Representant, frikyrklig/borgerlig officiant:

  lars@ostlundsbyra.se

*Gitte Lott - Juridisk administration, begravningsrådgivare, representant:

  gitte@ostlundsbyra.se 

*Karin Bergstedt, Vingåker/Katrineholm - Begravningsrådgivare, representant:

  karin@ostlundsbyra.se eller vingaker@ostlundsbyra.se

*Kristina Lundgren, Flen/Katrineholm - Begravningsrådgivare, representant, borgerlig officiant

  flen@ostlundsbyra.se

*Anna Thorsjö (ej bild) - Juristsekreterare:

  anna@ostlundsbyra.se