Vi som arbetar här

 

Längst bak från vänster: Christoffer Tegnemyr, Samuel Vikingson.
Mittenraden: Gitte Lott, Barbro Andersson, Ulrica Strand.
Längst fram: Kristina Lundgren, Anna Thorsjö.

*Samuel Vikingson - Företagsledare, begravningsrådgivare, representant, borgerlig officiant, auktoriserad boutredare:

  samuel@ostlundsbyra.se

*Barbro Andersson - Begravningsrådgivare med många års erfarenhet, bouppteckningar:

  barbro@ostlundsbyra.se eller info@ostlundsbyra.se

*Christoffer Tegnemyr - Representant, transportör:

  christoffer@ostlundsbyra.se

*Gitte Lott - Juridisk administration, begravningsrådgivare, representant:

  gitte@ostlundsbyra.se 

*Ulrica Strand, Vingåker/Katrineholm - Begravningsrådgivare, representant:

  ulrica@ostlundsbyra.se

*Kristina Lundgren, Flen/Katrineholm - Begravningsrådgivare, representant,
borgerlig officiant

  flen@ostlundsbyra.se

*Anna Thorsjö - Juristsekreterare:

  anna@ostlundsbyra.se

Background image: